KUSH JEMI NE

Shërbimet që ne ofrojmë

HDTV
Same as through from and pain cases are simple and easy .
Internet
Same as through from and pain cases are simple and easy .
Sport HD
Same as through from and pain cases are simple and easy .
Pako Pro

Abonohu me ne

Premium Pro

Mega risi, PAKO PREMIUM PRO ofron mbi 300+ Kanale të reja kombëtare e ndërkombëtare, me filmat më të fundit, emisione dhe seriale pa fund dhe platformën e kanaleve Turke. E për Sport dashësit tanë, tani mund të shikojnë 26 Ligat më ekskluzive të Sportit ndërkombëtar në Kujtesa Sport.

Kujtesa jote, përjetim i ri!

29.50

në muaj

23.5

për muaj

Kujtesa Sport

SPORT HD

Sporti në Kujtesa, e bën platformën tonë larg më të bujshmen dhe më të mirën pasi defilojnë ligat më ekskluzive sportive në tërë vendin dhe ofron plot 23 kanale sportive të KSport-it dhe Supersportit me mbi 130 kampionate e gara (kampionate, liga, kupa, ngjarje sportive botërore) të sporteve më me nam si: Premier liga angleze, La Liga spanjolle, UEFA Liga e Kampionëve, Europa League, Conference League, Serie A, Coppa Italia, Ligue 1 e Francës, Superliga e Turqisë, e Zvicrës, Belgjikës e Skocisë, Euroliga e Basketbollit dhe NBA, Turnetë prestigjioze të ATP dhe WTA, Formula 1, 2, 3 dhe Moto GP e shumë e shumë sporte tjera.

Në Kujtesa i gjeni edhe kampionatet vendore të futbollit dhe basketbollit: Superliga e Kosovës në Futboll, ndeshjet ndërkombëtare të klubeve Kosovare dhe komplet basketbollin e Kosovës dhe garat e klubeve dhe përfaqësuesëve tonë në FIFA dhe FIBA.

Wifi for Family

Vitae aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos span.

Wifi for Family

Vitae aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos span.

bone oferten për veti

Plani i shërbimeve

Premium Pro
Internet + TV + SPort
29.50
në muaj
 • Internet deri në 500Mbps
 • Resiver me 270+ Kanale
 • Resiver Falas të Pakos Familjare
 • 26 Liga Sportive | 41 Kanale
 • Big Brother VIP Kosova
Pako Familjare
Internet + TV + sport
21.00
në muaj
 • Internet deri në 150Mbps
 • Resiver me 220+ Kanale

Filma pa kufi, Të gjitha ligat sportive dhe shumë të tjera...

Paguaj online prej kudo dhe n'çdo kohë!

të fundit

Emisionet më të shikuara

Sport
Sport
Filma
Filma
Seriale
Seriale
Dokumentar
Dokumentar

  Abonohu

  Ju lutemi plotësoni informatat e më poshtme dhe njëri prej agjentëve tanë do të ju kontaktojë sa më parë.