WHO ARE WE

Services that we offer

HDTV
Same as through from and pain cases are simple and easy .
Internet
Same as through from and pain cases are simple and easy .
Sport HD
Same as through from and pain cases are simple and easy .

Abonohu me ne

Premium Pro

Mega risi, PAKO PREMIUM PRO ofron mbi 300+ Kanale të reja kombëtare e ndërkombëtare, me filmat më të fundit, emisione dhe seriale pa fund dhe platformën e kanaleve Turke. E për Sport dashësit tanë, tani mund të shikojnë 26 Ligat më ekskluzive të Sportit ndërkombëtar në Kujtesa Sport.

Kujtesa jote, përjetim i ri!

29.50

per month

23.5

per month

Kujtesa Sport

SPORT HD

Sporti në Kujtesa, e bën platformën tonë larg më të bujshmen dhe më të mirën pasi defilojnë ligat më ekskluzive sportive në tërë vendin dhe ofron plot 23 kanale sportive të KSport-it dhe Supersportit me mbi 130 kampionate e gara (kampionate, liga, kupa, ngjarje sportive botërore) të sporteve më me nam si: La Liga spanjolle, UEFA Liga e Kampionëve, Europa League, Conference League, Serie A, Coppa Italia, Ligue 1 e Francës, Superliga e Turqisë, e Zvicrës, Belgjikës e Skocisë, Euroliga e Basketbollit dhe NBA, Turnetë prestigjioze të ATP dhe WTA, Formula 1, 2, 3 dhe Moto GP e shumë e shumë sporte tjera.

Në Kujtesa i gjeni edhe kampionatet vendore të futbollit dhe basketbollit: Superliga e Kosovës në Futboll, ndeshjet ndërkombëtare të klubeve Kosovare dhe komplet basketbollin e Kosovës dhe garat e klubeve dhe përfaqësuesëve tonë në FIFA dhe FIBA.

Wifi for Family

Vitae aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos span.

Wifi for Family

Vitae aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos span.

take the offer

Services plan

Premium Pro
Internet + TV + SPort
29.50
per month
 • Internet up to 500Mbps
 • Resiver me 270+ Kanale
 • Resiver Falas të Pakos Familjare
 • 26 Sports League | 41 Channels
 • Big Brother VIP Kosova
Pako Familjare
Internet + TV + sport
21.00
per month
 • Internet up to 150Mbps
 • Resiver me 220+ Kanale

Unlimited movie films, all Sports League and more...

Pay online from anywhere and anytime!

latest

The most watched shows

Sport
Sport
Filma
Movies
Seriale
Series
Dokumentar
Documentary

  Connect

  Please, fill the information below and one of our agents will contact you as soon as possible.