Scroll down
Televizioni digjital Image

Televizioni
digjital

Kujtesa ofron shërbime të televizionit digjital përmes platformës digjitale me mbi 160 kanale televizive përfshirë edhe kanalet HD. Në platformën digjitale Kujtesa përfshin kanale informative, argëtuese, muzikore, kanale për filma, kanale për dokumentarë, kanale për të rritur dhe kanale për sport.

Platforma digjitale Kujtesa përfshin kanalet nacionale dhe lokale të Kosovës, kanale të përzgjedhura nga Shqipëria dhe Maqedonia, kanale të përzgjedhura ndërkombtare, kanalet ndërkombtare sportive Eurosport 1 dhe Eurosport 2 si dhe kanalet ekskluzive sportive: K-Sport 1 HD, K-Sport 2 HD, K-Sport 3 HD dhe K-Sport 4 HD.

Pakot

Lista e kanaleve
televizive në kujtesa.

 • Info channel
 • RTK 1
 • RTK 2
 • Klan Kosova
 • RTV 21
 • KTV
 • T7
 • Tv Dukagjini
 • Rrokum TV
 • TVSH
 • Vision Plus
 • RTK 4
 • Alsat M
 • Tv Era
 • Tv Shenja
 • RTV 21 Maqedoni
 • Living
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Sky 7
 • Sky Max
 • Sky Aksion
 • Sky Drama
 • Sky Komedi
 • Sky Star
 • Tring Max
 • Tring Life
 • Tring Komedi
 • Tring Shqip
 • K Sport 1
 • K Sport 2
 • K Sport 3
 • K Sport 4
 • Euro Sport
 • Euro Sport 2
 • Tring History
 • Tring Planet
 • Tring World
 • Sky Histori
 • Sky Shkence
 • Sky Planet
 • National Geografic
 • Discovery Channel
 • ID Xtra
 • History Channel
 • TLC Balkans
 • Tip TV
 • Tring Tring
 • Sofia
 • Cartoon Network
 • Boomerang
 • Baby Tv
 • Duck TV
 • Super RTL
 • 21 Junior
 • digiNovela
 • Arta News
 • Zeri TV
 • Tribuna Channel
 • tv dielli
 • tv 7
 • ora news
 • Kanali 7
 • BBC World
 • Sky News
 • CNN
 • Euro News
 • Aljazeera Balkans
 • 21 Mix
 • Show TV
 • Star TV
 • ATV
 • Kanal D
 • TRT Turk
 • tv8
 • Tek Rumeli
 • Peace TV
 • DW – TV
 • Sat.1
 • RTL
 • RTL 2
 • Pro Sieben
 • Rai UNO
 • TV5 Monde
 • HRT
 • RTK 3
 • Tv Puls
 • Hayat
 • First Channel
 • TV Llapi
 • Besa Tv
 • TV Opoja
 • Syri Vision
 • Tv Tema
 • Tv Liria
 • Tv Mitrovica
 • Tv Opinion
 • Tv Vali
 • Star Tv Drenas
 • Rti
 • Plus Tv
 • Dasma TV
 • Turbo Channel
 • 21 Plus
 • Click Cannel
 • 21 Popullore
 • Positive gold
 • Zicko Tv
 • On Tv
 • Mtv Kosova
 • A- Mol
 • Music Box
 • TVR
 • MTV
 • MTV Hits
 • MTV Rocks
 • VH 1
 • VH classics
 • NR1 Turk
 • Kral Tv
 • ARTE
 • Fashion TV
 • Free X TV
 • Free X TV 2
 • X Dream Tv
 • X Dream Tv 2
 • RTK 1 HD
 • Klan Kosova HD
 • RTV21 HD
 • KTV HD
 • T7 HD
 • Rrokum TV HD
 • Arta News HD
 • Tv Dukagjini HD
 • Vision Plus HD
 • RTSH HD
 • First Channel HD
 • Tribuna Channel HD
 • Tv Tema HD
 • Living HD
 • Digi Sofia HD
 • Baby Tv HD
 • 7 HD
 • Star HD
 • Dielli TV HD
 • National Geografic HD
 • 21 Plus HD
 • 21 Popullore HD
 • 21 Mix HD
 • 21 Junior HD
 • AMOL tv HD
 • Zico HD
 • Music box HD
 • K Sport 1 HD
 • K Sport 2 HD
 • K Sport 3 HD
 • K Sport 4 HD
 • Eurosport 1 HD
 • Eurosport 2 HD
 • Travelingo
 • FilmBox Premium
 • FilmBox Extra HD
 • FilmBox Plus HD
 • DocuBox HD
 • Fast and Fun HD
 • Fight Box HD
 • Gametoon
 • 360 Tunebox
 • Fashion Box
 • Erox
 • FilmBox Arthouse
 • Ora News HD
 • Channel One HD
 • Fax News
 • Shenja TV
 • Apollon TV
 • Jolly HD
 • 3 Plus
 • Tring Kids
 • Tring Super
 • Tring Fantasy
 • Tring Sport News
 • Tring International
 • Elrodi TV
 • Desire
 • Bunga Bunga
 • Bizarre

Abonohu

Abonohu dhe përfito nga ofertat ekskluzive!

 • 0800 400 40 (FALAS)
  038 400 400

 • Adresa jonë Rr. Ukshin Hoti, #33