fbpx

Lajme

Artikujt më të fundit mbi risitë dhe aktivitetet e Kujtesës të gjitha gjenden më poshtë.

12 Tetor 2018

Qitja kapakun k’saj vere, me super Ofertën nga Kujtesa!

Kujtesa lanson ofertë të dedikuar për Prizren “Katërshe n’kajmak”, e cila mbulon të gjitha nevojat e komunikimit, me një super çmim prej vetëm 11.99 Euro. Me këtë ofertë vijnë 4 shërbime premium: dy resiver HD me mbi 200 kanale televizive ku përfshihen ligat më ekskluzive të Sportit, Modem dhe Internet me shpejtësi deri në 60 […]

Më shumë

12 Tetor 2018

Ligat më ekskluzive të sportit vetëm në Kujtesa.

Përveç kanaleve më ekskluzive të televizionit kabllor digjital, Kujtesa ofron llojllojshmëri të kanaleve të cilat plotësojne shijet dhe kërkesat e secilit anëtarë të familjes. Mirëpo, sa I përket ndeshjeve dhe ligave më të rëndësishme, sportin do ta mbani në mend përmes Kujtesës. Përseri, Kujtesa ka sigurar të drejat ekskluzive për transmetimin e ligave më të […]

Më shumë

12 Tetor 2018

Pasurohet platforma e Kujtesës me 26 kanale të reja eksluzive.

Kujtesa, si njëra nga platformat më të suksesshme televizive në Kosovë dhe me kanalet më kualitative, pasuron platformën e saj me kanale të reja. Njëzet e gjashtë (26) kanale të reja televizive nderkombëtare të filmave, argëtimit, sportit, muzikë dhe programeve për të rritur I janë shtuar ofertës televizive të rrjetit kabllor televiziv të Kujtesës. Shtimi […]

Më shumë

11 Shtator 2018

Ofertë speciale me Çmim Kampion!

Për të gjithë e apasionuarit pas sportit dhe emocioneve, Kujtesa vie me ofertë speciale me Çmim Kampion! Për vetëm 9.99€ mund të shikohen të gjitha derbit në: Champions League, UEFA Europa League, Bundesliga, Eurosport, Superliga Turke, Euro League, NBA dhe Moto GP. Në po këtë çmim poashtu përfshihen edhe 50 kanale të tjera të ndryshme, […]

Më shumë

11 Shtator 2018

Samiti digjital për Ballkanin e radhit Kujtesën te liderët e rajonit

Kryeministrat e vendeve të Ballkanit Perëndimor, dhe me ministrat për agjendën digjitale, janë ftuar të marrin pjesë në Samitin e parë digjital që do të mbahet në Shkup më 18 dhe 19 prill. Përveç përfaqësuesve të qeverisë së vendeve të Ballkanit, në këtë samit do të marrë pjesë edhe Kujtesa në mes të zyrtarëve të […]

Më shumë

11 Shtator 2018

Shërbimet e Kujtesës tani paguhen edhe në zyrat e Postës së Kosovës

Të gjithë klientët e kompanisë Kujtesa nga sot mund të paguajnë pa provizion faturat për shërbimin TV kabllor dhe internetit në sportelet e Postës së Kosovës. Marrëveshja mes Postës dhe Kujtesës është nënshkruar nga udhëheqësit e dy kompanive, Sejdi Hoxha dhe Artan Metaj. Klientëve të Kujtesës kjo marrëveshje iu mundëson të paguajnë faturat afër vendbanimeve […]

Më shumë

11 Shtator 2018

Kujtesa sjell tri kanale të reja shtesë në platformën kabllore

Kujtesa u ofron konsumatorëve shërbime që e bëjnë përvojën e tyre të paharrueshme duke ndikuar kështu edhe në mënyrën e jetesës, punës, mësimit dhe argëtimit. Së fundmi Kujtesa ka sjellë tri kanale të reja për shikuesit, plot me emisione, seriale dhe filma. Fox Broadcasting Company është një rrjet televiziv amerikan i transmetimeve televizive që është […]

Më shumë

11 Shtator 2018

Kujtesa sjellë edhe 5 kanale të reja, ndër më të njohurat ndërkombëtarisht për muzikë

Një lajm i mirë për të gjithë adhuruesit e muzikës dhe abonuesit e platformës kabllore Kujtesa. Ashtu si edhe është premtuar se do të ketë vazhdimisht risi dhe kanale të reja, Kujtesa ka mbajtur fjalën dhe për një periudhë të shkurtër kohore kanë arritur të sjellin një mori kanalesh të reja për abonuesit. Kësaj herë […]

Më shumë

10 Shtator 2018

Edhe 3 vite të tjera të Ligës së Kampionëve

Për të gjithë adhuruesit e futbollit në Kosovë, Kujtesa sjell edhe përplot 3 vite të tjera Ligën e Kampionëve si dhe Ligën e Evropës.

Më shumë

10 Shtator 2018

Kujtesa dhe Z-Mobile lansojnë platformën “Kutizë”

Në kohën e zhvillimeve të hovshme teknologjike dhe të komunikimit, ndër kompanitë më të suksesshme kosovare, “Kujtesa” dhe “Z – Mobile”, sot i kanë bashkuar forcat për të sjell produkte për tregun kosovar. Rezultati i këtij partneriteti është krijimi i platformës më të avancuar deri më sot në treg, të quajtur “Kutizë”. Ilir Ibrahimi nga […]

Më shumë